top of page
17212149_10154395708968730_6527615233146
Screen Shot 2019-01-07 at 17.35.50.png

נוירומרקטינג. הפרסום מחשב מסלול מחדש
במשותף עם פרופ' יורם יובל

הרצאה מרתקת וסדנה מעשית על האמת המפתיעה שמאחורי השפעת הרגשות והתהליכים במוח על צרכנים, ואיך המפרסמים יכולים לנצל את מודל 7 הרגשות כדי ליצור טריגרים לשכנוע מיידי והעברה אפקטיבית של כל מסר פרסומי. למידע נוסף >>

כלי הפרסום החדשים של פייסבוק.jpg

אמנות השכנוע במדיה החברתית

הרצאה וסדנה על איך להפוך כל פוסט, כל פרסום וכל פריט תוכן למשכנע יותר במדיה החברתית. איך ליצור תוכנית תוכן מנצחת לדף הפייסבוק / אינסטגרם / לינקטאין ואיך להבין מראש את ה-DNA של קהל היעד שלכם, כך שלא תבזבזו זמן וכסף ותוכלו להתרכז ב... תוצאות.

Ai, machine learning and bots - new (1).

אופטימיזציה מתקדמת לקמפיינים ב-Social

מיועד למתקדמים בלבד, מנהלי קמפיינים, מנהלי מותגים, מנהלי דפים ומנהלי שיווק ומרקום. איך להשתמש בכלי הפרסום החדשים ביותר של פייסבוק כדי להפוך תוצאות טובות לתוצאות מצויינות. איך להוציא פחות כסף ולקבל תוצאות משתלמות יותר, ואיך לנתח בצורה מקצועית את תוצאות כל קמפיין, כדי להוציא את המיטב מהתקציב. אופטימיזציה היא לא מילה גסה, זו עבודה קשה.

dynamic video.jpg

טרנדים בפרסום דיגיטל 

הרצאה למנהלי עסקים, סמנכלי שיווק, מנהלי חברות ומחלקות שיווק, מכירות ומרקום - על חדשנות, טכנולוגיות אד-טק, שילובים בין פלטפורמות לצביעה וטירגוט מדוייק של קהלים, והרבה הרבה מחשבות על העתיד. לאן הולך עולם הפרסום? מה יקרה למשרדי הפרסום? האם נמשיך להיות מכורים למדיה החברתית? ו.... איך עושים מזה כסף.

Linkedin.jpg

סטארט אפ סטארטר

הרצאה לחברות סטארט אפ, לאקסלרטורים ולאנשי אקו סיסטם בתחום החדשנות. איך מתחיל למצוא לקוחות לסטארט אפ, אפילו שמדובר בנישה קטנה ורחוקה מעבר לים? איך פותחים שווקים? איך עובדים נכון ב-B2B? איך שולטים בלינקטאין? איך מחליטים באיזו מדיה הכי שווה לנו לפרסם, ואיך מודדים את עצמנו?

cdo in agency out.jpg

הפרטיות גולשת לאינטרנט

הרצאה למשפטנים. איך הפכו הרשתות החברתיות לכלי התקשורת הממכר ביותר שנוצר אי פעם? איך מנצלים המפרסמים המסחריים והפוליטיים את ההתמכרות הזו לצרכיהם? הרצאה שתתחיל בהיכרות עם הפלטפורמות החברתיות השונות של תקשורת באינטרנט (טוויטר, פייסבוק, ליקטאין, אינסטגרם, מיוזקלי, סנאפ ופינטרסט) ותמשיך בהבנת המנגנונים וטכנולוגיות הפרסום המאפשרות למפרסמים להכיר את קהלי היעד באופן שלא היה אפשרי קודם. כל זאת, תוך שימוש במידע שנצבר בכלים שמעוררים שאלות רבות בתחומי הגנת הפרטיות.

Voice.jpg

הבריאות גולשת לאינטרנט

הרצאה לאנשי מערכת הרפואה. איך מנצלות חברות התרופות ומוסדות הרפואה את האינטרנט לצרכיהן? החל ממתן מידע ויצירת קשר שוטף עם הצרכנים, וכלה ביצירת מאגרי נתונים של לקוחות פוטנציאליים המאפשרים להגיע בדיוק אל ה״פציאנט״ הנכון. איזו נוכחות צריכים אנשי רפואה ומוסדות רפואיים להקים ברשת כדי לייצר זירת פעולה נכונה ואיך הפך הוידאו לשחקן החשוב ביותר בתחום שיווק הרפואה. www.barakjacobs.com 

Screen Shot 2022-08-25 at 8.08.49.png

הרצאה מומלצת וסדנא מרתקת

ברק יעקבס הפעיל סוכנים במשך יותר מ-20 שנה ביחידת ה יומינט - מודיעין אנושי של אגף המודיעין בצה״ל. הוא השתחרר בדרגת סא״ל ואת מה שעשה בעת שירותו לא נדע כנראה לעולם, אבל את המיומנויות שרכש והעניק במשך שנים למפעילי סוכנים אחרים, תוכלו להכיר בהרצאה המרתקת שלו ובמספר סדנאות שלא לקוחות מסרט ריגול, אלא מהחיים של ברק. להזמנת הרצאה או סדנא לחצו כאן או היכנסו לאתר - https://barakjacobs.com

באנגלית כותבים Jacobs, בעברית לעיתים כותבים בטעות ברק יעקובס אבל אין צורך בו׳.

bottom of page