top of page
f9c7fc1d-8503-4d69-88e0-c425e44378c8.jpg

ברוכים הבאים לבית שלנו באבירים

הנה כמה דברים שצריך לדעת על הבית:

לפני הכל - שקט. אתם מגיעים למקום הכי שקט בארץ. בכביש ללא מוצא עם שער בקצהו. השכנים שלנו בישוב מאוד רגישים לשקט ואם אתם באים אלינו - אתם עומדים להנות מהשקט הזה והשילוב הנפלא שלו בטבע. לכן חשוב לנו מאוד שתשמרו עליו ותחסכו אי נעימות בעניין. בבקשה אל תפעילו מוסיקה בחצר הבית, או כל דבר שעלול לגרום לרעש חזק. אפשר להפעיל מוזיקה במרפסת הפונה אל הנוף, אבל בבקשה לא חזק מידי ולא בשעות החשיכה, בה עדיף להינות מהשקט ומהתנים המייללים במרחק. בעמוד הבא תמצאו גם וידאו מפורט ובו סיור בכל הבית, שווה להשקיע ולהכיר אותו...

איך מגיעים?
נכנסים לישוב דרך השער הירוק ומיד פונים ימינה. עוברים מרכז מיחזור ותחנת אוטובוס. הבית שלנו הוא הבית הראשון מימין, כ - 20 מטר אחרי תחנת האוטובוס, ממש אחרי הבאמפר הראשון.

מימינכם תראו ירידה לכביש אספלט שמוביל לחניה.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם אתם לא רואים בית, דשא, גדר עץ ושביל בטון, אתם כנראה בבית אחר. תמסרו דש ותחזרו קצת לאחור (: 

נשאיר לכם את המפתח בקופסת הקוד מימין לדלת - הקוד העדכני לפתיחת הקופסא: 2308. לשתי היחידות בקומה התחתונה נשאיר את המפתחות ליד הדלת, פירוט בהמשך....

הבית ב-Waze  :
https://www.waze.com/ul?ll=33.04046242%2C35.28786063&navigate=yes&zoom=17


הבית במפות גוגל:

https://goo.gl/maps/1wQRdcSWFRq

 

איך פותחים את שער הישוב?

אבירים הוא ישוב קטן שנמצא בקצה הכביש ככה שהכל מאוד שקט ואין תנועה בכלל. שער הישוב סגור בכל שעות היום וכדי לפתוח אותו תוכלו להוריד אפליקציה לאחד ממכשירי הטלפון של האורחים בדרך הבאה:

 

1.  במכשיר האורח להסיר גרסה ישנה של האפליקיציה palgate או גרסה קיימת.

 

2. לאחר הורדת האפליקציה מהקישור המצורף, במסך המבקש להכניס מספר טלפון - להכניס את מספר הטלפון של יובל - 0523763761 - יובל יקבל קוד וישלח לכם כדי לאשר את השימוש באפליקציה.

3. בהפעלה הבאה יופיע הכפתור של שער הישוב כבר באפליקציית האורח. 🌈  ככה תוכלו עם מכשיר טלפון אחד לפתוח לכל האורחים בכל פעם שרוצים, 24. 

 

קישור להורדת האפליקציה: לחצו להורדה 

במידה והקישור לא נפתח חפשו PALGATE בחנות האפליקציות. 

כדאי לפתוח דקה לפני שמגיעים לשער כי הקליטה באיזור השער לא משהו (:

שעות כניסה ויציאה מהבית - בהתאם למדיניות איירביאנבי וכדי שנספיק לנקות ולהכין את הבית היטב:
כניסה לאחר השער 16:00

יציאה עד השעה 11:00

חשוב לנו לעמוד בזמנים אלה כדי להכין את הבית לאורחים הבאים. עכשיו בימי הקורונה אנחנו מקפידים על נקיון וחיטוי טוב של הבית, כביסות והקפדה ככל האפשר.

 

כמה מילים חשובות על בטיחות

אנחנו באים לבית עם הילדים, ואורחים שבאו לבית הגיעו עם ילדים בכל הגילאים, אבל מכיוון שאנחנו נמצאים בגליל, ממש בצמוד לשמורת טבע, חשוב לנו שתשמרו על הילדים מכל משמר, שלא יתרחקו, יטפסו על סלעים או מעקות ויזהרו מאוד. מעקה המרפסת של הבית פונה לכיוון הנוף וחשוב מאוד שלא ימצאו ילדים בלי השגחה במרפסת וכמובן שלא יטפסו על המעקה. הבית והחצר מלאות פינות שמסקרנות ומעניינות ילדים ומבוגרים, אבל כמו​ בכל מקום בארצנו בו הבית נמצא ממש בלב הטבע, יש סיכוי לפגוש חיות והרפתקאות.

יתושים וחיות אחרות: רשתות מותקנות על כל החלונות בבית, אך את הדלתות חשוב להקפיד לסגור כדי שתושבי היער השונים לא יכנסו לבקר, סה״כ הם לא שילמו ל-Airbnb. בבית מספר מכשירים נגד יתושים אך עם בוא העונות החמות יותר חשוב להצטייד גם בחומר נגד יתושים, אנחנו באמצע הטבע וזה חלק מהקסם. כל ציוד שנשאר בחוץ הוא נשנוש פוטנציאלי לדורבנים, חזירי בר או כלבי השכונה - אל תשאירו כלום, בעיקר לא זבל, שמפוזר מיד על כל החצר, ונעליים שמגיעות תוך זמן קצר בעזרת כלבי הישוב, למקומות רחוקים ובלתי צפויים.

פחי זבל:  אפשר לזרוק זבל לפחי הזבל שמצויים במרכז המיחזור והאשפה. עולים מהחניה ופונים שמאלה לכיוון השער, חשוב לא להשאיר זבל במקום אחר. 

מים ביער: ביער מתחת לבית מיקמנו אמבט ג׳קוזי מפנק, והוא לא מיועד לילדים, מתוך פחד גדול שלנו לשלומם, אחרי מקרי טביעה רבים בצימרים וחדרי אירוח בשנים האחרונות.

בחצר הבית סאז׳ לפיתות וגריל גז. אנחנו ממש מבקשים לא לגעת בצינורות הגז, לפרק אותם, או את הוסתים והחיבורים לבלוני הגז, זו סכנה אמיתית. קורה שנגמר הגז באחד הבלונים, הודיעו לנו ונדאג לקרוא לספק הגז שלנו שיבוא להחליף. בנוסף, לפי הוראות כיבוי האש והמועצה האיזורית - אסורה הדלקת אש פתוחה ומדורה בתוך הישוב בגלל הסמיכות ליער ולשמורה. אם תרצו להדליק מדורה קיים חניון מטיילים ממש 5 דקות מהבית וניתן לצאת משער הישוב אל החניון.

כיבוי אש: ליד פינת הסאג' והמנגל יש שני מטפי כיבוי אדומים. בארון החשמל משמאל לדלת הכניסה וכן מעל המקרר וחלון המטבח יש קוביית אבקה שניתן לזרוק לתוך אש פעילה במידה ומתרחשת שריפה, הקוביה מפזרת אבקה על האש תוך שניות מספר מרגע נגיעתה בלהבות. בבית חיישן עשן. אם הוא מצפצף יש לזהות מקור אש או עשן ולפנות את הבית מדיירים כמובן. שלא נדע (: 

הפסקת חשמל: נדיר אבל קורה... אנחנו בגליל בקצה העולם, והחורף לעיתים קשה, למקרה כזה הכנו הרבה תאורות חירום מפוזרות בכל הבית, ובארון החשמל ליד דלת הכניסה, לא מעט פנסים וסוללות לכל מקרה.

עצים ושאר חומרי בניה בחוץ מימין לבית – אנחנו בסוף עבודות פיתוח בחוץ, העצים ופינת העבודה יעלמו בקרוב.

לפני היציאה מהבית, נשמח אם תשאירו אותו כמה שיותר קרוב למצב שמצאתם אותו. אנחנו ננקה אותו, אבל חלק מתחושת הבית מבחינתנו היא לארח בבית שלנו אנשים שמרגישים שהם בבית שלהם. וירצו לחזור אלינו הביתה לגליל.

ו… תאונות קורות… אז אם נשבר משהו או משהו לא תקין, פשוט עדכנו אותנו.
עוד שורת חובה שלנו כמארחים ב״airBnB״ - אין להביא לבית או להשאיר בו דברים יקרי ערך ואין אנו או אתר ״airbnb״ אחראיים על נזק או גניבה של דברים. 

** חדר המוסיקה שלנו בקומה התחתונה ביחידת ״חדר המוסיקה״ סגור ונשמח שלא תיכנסו אליו. יש בו ציוד הגברה, הקלטה וכלי נגינה בשווי כספי גבוה מאוד. אם אתם נגנים מקצועיים תוכלו בתיאום מראש להיכנס אליו, השקענו המון בחדר הזה... 
 

***  שתי מצלמות אבטחה שממוקמות בחוץ - מיועדות להרתעה ואין לנו כל שימוש בהם בשגרה.

*** חדרי ביטחון - טפו טפו חמסה שלא נזדקק: בבית שני חדרים בטוחים, המצויים מן הסתם בקומה התחתונה: ביחידת חדר המוסיקה יש את חדרון המקלט, וביחידת לופט היער יש את חדר השינה הגדול שהוא בעצם חדר בטחון. 

 

לעמוד הבא: היכרות עם הבית, מה יש ומה אין, פירוט חדרים וציוד - לחצו כאן   

98fcd4a0-c74c-4951-ae83-bb3faefe2801.jpg
drone_map.jpg
bottom of page