קורס למנהלי קמפיינים ואסטרטגיה בדיגיטל ומדיה חברתית

ללמוד לנהל את השיווק הדיגיטלי שלך או של עסקים אחרים כמו מקצוען - תוך מספר ימים. לתרגל. ליישם. לשלוט בעולם הפרסום האינטרנטי.

קורס מעשי בהנחיית יובל הולנדר. מרצה במרכז הבינתחומי הרצליה, בבצפר למקצועות הפרסום, מחלוצי הפרסום הדיגיטלי בישראל, שיעזור לכם ללמוד לשלוט בכלים העדכניים ביותר לשנת 2020 בתחום הפרסום באינטרנט:
- אסטרטגיה דיגיטלית

- קידום פוסטים בפייסבוק

- יצירת קמפיין בפייסבוק ובאינסטגרם

- מבוא ליצירת קהלים

- יצירת קהלים מותאמים אישית 

- קמפייני וידאו וקמפייני איסוף לידים

- לינקדאין כמנוף להצלחה עסקית

- קידום ויצירת קמפיינים בלינקדאין

- אווטבריין וקמפייני תוכן

- ניטור תוצאות הקמפיין

- רי-מרקטינג - שיווק מחדש לקהלים צבועים

שילוב בין קורס אינטרנטי לליווי וייעוץ אישי למען השגת המטרות שלך ושל העסק / הארגון

אז איך זה עובד?

הקורס מיועד לכל מי שרוצה לשלוט טוב יותר בכלי השיווק הדיגיטליים המתקדמים של היום. הקורס אמנם לא כולל מה שניתן ללמוד בסימסטר ארוך או בשנה, או במספר שנות לימוד כמו שאנחנו מלמדים במסגרות אקדמיות או קורסים מקצועיים ארוכים, אבל הוא בדיוק הדבר הנכון והמתאים כדי להתחיל ולעבוד החל מהיום הראשון, עם כלי הפרסום של פייסבוק, אינסטגרם ולינקדאין.

עשרות מהתלמידים שלי לאורך השנים כבר עובדים במשרדי הפרסום, המדיה והדיגיטל, במותגים, חברות וכעצמאיים ובעלי עסקים הנעזרים יום יום בכלי השיווק הדיגיטלי כדי להצליח. 

הקורס מכיל כ-20 קטעי וידאו אותם תוכלו לראות בכל רגע נתון - ולתרגל ״על אמת״ טיפול בלקוח אמיתי כדי לעזור לו להשיג את המטרות שלו (או שלכם) - ולהביא אתכם לרמת מיומנות טובה.
מבנה הקורס:
- שני שיעורים ראשונים - מבוא לאסטרטגיה דיגיטלית
ייעוץ אישי והכוונה בכיוון אליו אתם מכוונים ומה יעזור לכם להצליח בחיים האמיתיים עם הידע שתרכשו בקורס, ובחירת עמוד / עסק לקידום בתרגילים בקורס

- קבלת אישור ללקוח שבחרתם ותחילת שיעורים מעשיים על מערכות הפרסום של פייסבוק, אינסטגרם ולינקדאין לפי הנושאים שהוזכרו למעלה.


- הגשת פרוייקט אמצע

- הגשת פרוייקט מסכם

הפרוייקטים אינם עבודות סמינריון או ניסוחים אקדמיים, מטרתם לוודא שאתם מבינים את החומר ויודעים מה לעשות עם מה שלמדתם. תקבלו פידבק על העבודות וכן המלצות ללימודים נוספים / קישורים להדרכות אונליין מהארץ או העולם אם תרצו לחזק חלקים נוספים שיעזרו לכם ואינם כלולים בקורס.

מנסיון גדול שיש לי עם תלמידי קורסים וסטודנטים במסלולים אקדמיים, אני בטוח שכל אחד מהלומדים בקורס יצא ממנו עם ידע גדול והבנה גדולה בהרבה על עולם הפרסום הדיגיטלי ועל הדרכים הנכונות לעבוד בעסק / בארגון שלו או עבור לקוחות אחרים.

 

עלות הקורס: 1400 ש״ח (הסכום כולל מע״מ. הקורס הוא הוצאה מוכרת ותקבלו חשבונית מס קבלה לאחר התשלום)

תשלום - בטופס כאן למטה או בהעברה בנקאית 

תחילת הקורס - מיידית עם התשלום תקבלו מייל עם שני השיעורים הראשונים ולאחריהם תתחילו בהתעמקות בכלים השונים. 

הרשמה לקורס אונליין

  עלות הקורס: 1400 שח - כולל מע״מ